PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434698}

Bunt. Sprawa Litwinienki

Bunt. Delo Litvinenko
7,3 1 221
ocen
7,3 10 1 1221
Bunt. Sprawa Litwinienki
powrót do forum filmu Bunt. Sprawa Litwinienki

byłam na pokazie tego filmu.. troche przeraziła mnie forma dokumentu w sali kinowej... ale po paru chwilach to co sie dzieje na ekranie potwornie wciaga..jesli to co ujawnia litwinienko w tym filmie jest prawda..to ja sie zaczynam bac. ludzie kremla nie znaja umiaru..nie maja tez moralnosci. Liczy sie kasa i wladza.
Polecam zdecydowanie dla kazdego!

l_asiczka

ja z checia bym obejrzala, ale u mnie w kinie pewnie tego nie puszcza :(

ocenił(a) film na 9
l_asiczka

To myślisz, że u nas kasa i władza nie jest najważniejsza?
Też "sprzątano" odpowiednich ludzi. Choćby Filip Adwent (zginął w delikatnie mówiąc kontrowersyjnym wypadku samochodowym po tym, jak wypowiedział bardzo ostrą ocenę na tematy unijne, unijnej "demokracji", której oblicze możemy podziwiać przy okazji irlandzkiego NIE w sprawie traktatu, czyli zróbmy tak, żeby oni powiedzieli tak, albo w ogóle ich olejny, i nie tylko), oczywiście sprawa w mediach nie uzyskała większego rozgłosu, wręcz została umiejętnie wyciszona.

Dziś nie jest specjalnie inaczej. Media służą obecnemu układowi rządowemu, który Telewizję Polską, jako media publiczne i czasem nawet krytykujące cudaczne rządy platformy, chce zniszczyć. Dlaczego? Ano dlatego, żeby mogli ludziom zupełnie prać mózgi. Niech oglądają tańce z gwiazdami, magdy m, m jak miłość, kabarety etc, ale jeśli chodzi o politykę - niech wszyscy wiedza to co rząd chce żeby wiedzieli. Obecnie jedyne czym zajmuje się rząd, to swój własny wizerunek. Nawet jeden z wysoko postawionych ludzi w platformie, jeszcze przed wyborami powiedział, że "jeśli platforma wygra wybory, nie będzie się działo nic, oprócz walki politycznej". Czyż nie jest tak dziś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones